Kadra Legii Warszawa na letni obóz przygotowawczy nie zrobiła – delikatnie rzecz ujmując – dobrego wrażenia na kibicach stołecznej drużyny. Do powszechnych drwin z ekipy Wojskowych dołączył niespodziewanie wywołany do tablicy Górnik Łęczna.
Na platformie X drugoligowa ekipa zażartowała z obsady drugiej linii w Legii Warszawa:
– Nie no, gdzie, u nas bez duetu „Kapustyniak” w środku, u nas rządzi potrafiący uderzyć z dystansu Adam Deja.
Nie no gdzie, u nas bez duetu Kapustyniak w środku, u nas rządzi potrafiący uderzyć z dystansu Adam Deja.
— Górnik Łęczna (@zielono_czarni) June 26, 2026
Górnik Łęczna dołączył do żartów z Legii Warszawa
Kłopoty kadrowe Legii są ostatnio tematem gorących dyskusji. Swoje trzy grosze dorzucił także trener Marek Papszun, który otwarcie przyznał, że nie spodziewa się już znaczących ruchów transferowych w letnim okienku. – Czy będą kolejne transfery? Chciałbym wierzyć, ale obserwując naszą sytuację bardziej się skupiam na tych chłopakach, których dzisiaj widzimy na treningu i układam sobie w głowie to tak, że transferów nie będzie.
Przypomnijmy, że na przestrzeni ostatnich tygodni do klubu z Łazienkowskiej trafili Łukasz Zjawiński, Ivan Brkić, Zoran Arsenić i Robert Deziel Jr.
Jeśli zaś chodzi o odejścia, to szeregi Wojskowych opuścili: Jean-Pierre Nsame, Juergen Elitim, Radovan Pankov, Artur Jędrzejczyk, Kacper Tobiasz, Patryk Kun i Gabriel Kobylak. Wszystko wskazuje również na to, że wkrótce kontrakt z Legią rozwiąże także Kacper Urbański.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
fot. FotoPyk
Artykuł Drugoligowiec zakpił z kadry Legii. „U nas bez duetu Kapustyniak” pochodzi z serwisu weszlo.com.