25.02.2024

Puszcza Niepołomice przy Kałuży zremisowała w niedzielne południe z Zagłębiem Lubin 2:2. Na konferencji prasowej trener “Żubrów” nie krył rozczarowania tym wynikiem. Beniaminek wyszedł na prowadzenie już w 8. minucie spotkania za sprawą Romana Jakuby, ale po zdobyciu tej bramki, drużyna się cofnęła, w defensywie nastąpił chaos i na przerwę Zagłębie schodziło z wynikiem 2:1. […]

Artykuł Tułacz o pierwszej połowie z Zagłębiem: Grając tak, nie mamy czego szukać w Ekstraklasie pochodzi z serwisu weszlo.com.

Czytaj najświeższe newsy ze świata piłki nożnej na topliga.pl! Topliga to najlepsze źródło wiadomości piłkarskich - liga polska, Ekstraklasa, Puchar Polski, rozgrywki ligowe, Twoje ulubione drużyny i zawodnicy. Śledź najważniejsze wydarzenia, sprawdzaj wyniki, obserwuj transfery piłkarskie, poznaj ciekawostki z polskich boisk, bądź na bieżąco. Topliga to najlepsze wiadomości sportowe przygotowane specjalnie dla Ciebie.