08.06.2023

Szwed może zostać następcą Kovacevicia w Rakowie. „Obecnie to najlepszy bramkarz w norweskiej lidze”

Raków przygotowuje się na możliwe odejście Vladana Kovacevicia. Ustaliliśmy, że mistrzowie Polski są poważnie zainteresowani Leopoldem Wahlstedtem z norweskiego Odds BK. Podczas dwóch ostatnich okienek transferowych zagraniczne i polskie media rozpisywały się o wielu potencjalnych ofertach dla Kovacevicia. O 25-latka miała pytać m.in. Benfika Lizbona. Ostatecznie portugalski klub nie złożył żadnej oficjalnej propozycji. Zwolennikiem odejścia […]

Artykuł Szwed może zostać następcą Kovacevicia w Rakowie. „Obecnie to najlepszy bramkarz w norweskiej lidze” pochodzi z serwisu weszlo.com.

Czytaj najświeższe newsy ze świata piłki nożnej na topliga.pl! Topliga to najlepsze źródło wiadomości piłkarskich - liga polska, Ekstraklasa, Puchar Polski, rozgrywki ligowe, Twoje ulubione drużyny i zawodnicy. Śledź najważniejsze wydarzenia, sprawdzaj wyniki, obserwuj transfery piłkarskie, poznaj ciekawostki z polskich boisk, bądź na bieżąco. Topliga to najlepsze wiadomości sportowe przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Polityka Prywatności Kontakt

© 2024 topliga.pl