12.02.2024

Magiera: To była gra aktorska Cojocaru

Jacek Magiera podczas konferencji prasowej po meczu Śląsk – Pogoń (0:1) został zapytany o sytuację związaną z trafieniem rzuconą z trybun butelką w bramkarza Portowców, Valentina Cojocaru. To zdarzenie wzbudziło ogromne emocje. Po tym incydencie sędzia Szymon Marciniak przerwał mecz, który został wznowiony po kilku minutach. Różne przedmioty upadały na murawę kilkakrotnie, a butelka faktycznie […]

Artykuł Magiera: To była gra aktorska Cojocaru pochodzi z serwisu weszlo.com.

Czytaj najświeższe newsy ze świata piłki nożnej na topliga.pl! Topliga to najlepsze źródło wiadomości piłkarskich - liga polska, Ekstraklasa, Puchar Polski, rozgrywki ligowe, Twoje ulubione drużyny i zawodnicy. Śledź najważniejsze wydarzenia, sprawdzaj wyniki, obserwuj transfery piłkarskie, poznaj ciekawostki z polskich boisk, bądź na bieżąco. Topliga to najlepsze wiadomości sportowe przygotowane specjalnie dla Ciebie.