23.06.2026

Kolejne wzmocnienie pierwszoligowca. To były gracz Cracovii [NEWS]

Polonia Warszawa w przyszłym sezonie ponownie powalczy o awans do Ekstraklasy. Ma jej w tym pomóc piłkarz, który dobrze zna smak gry w elicie. Jak ustalił portal Weszło, nowym zawodnikiem Czarnych Koszul zostanie David Olafsson.

Olafsson do niedawna reprezentował barwy Cracovii. Po dwóch latach pobytu w krakowskim klubie w zimowym okienku transferowym odszedł do AE Larisa.

Polonia Warszawa z kolejnym wzmocnieniem. David Olafsson dołączy do pierwszoligowca

Islandczyk podpisał z greckim klubem kontrakt obowiązujący tylko do końca minionego sezonu. Po jego wygaśnięciu był do wzięcia, z czego skorzystała Polonia.

W barwach Cracovii obrońca rozegrał 52 mecze, w których zdobył pięć bramek i zaliczył siedem asyst. Kibicom mógł zapaść w pamięć szczególnie jego występ w meczu z Motorem Lublin w październiku 2024, w którym ustrzelił hat-tricka i zanotował asystę.

Olafsson będzie kolejnym wzmocnieniem defensywy Polonii. Wcześniej warszawski klub ogłosił podpisanie umowy z Michałem Marcjanikiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Fot. Newspix

Artykuł Kolejne wzmocnienie pierwszoligowca. To były gracz Cracovii [NEWS] pochodzi z serwisu weszlo.com.

Czytaj najświeższe newsy ze świata piłki nożnej na topliga.pl! Topliga to najlepsze źródło wiadomości piłkarskich - liga polska, Ekstraklasa, Puchar Polski, rozgrywki ligowe, Twoje ulubione drużyny i zawodnicy. Śledź najważniejsze wydarzenia, sprawdzaj wyniki, obserwuj transfery piłkarskie, poznaj ciekawostki z polskich boisk, bądź na bieżąco. Topliga to najlepsze wiadomości sportowe przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Polityka Prywatności Kontakt

© 2026 topliga.pl